PROGRAM 2019

Bygdehomo

Julia Dahr & Julie Lunde Lillesæter

Sal: 4, 1  |  17:30, 10:00  |  18 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

Daniel og Simen

Christer Sev

Sal: 1, 6  |  10:20, 16:00  |  58 min

Torsdag 09.05, Lørdag 11.05

Din historie

Marietha Chopra Helgesen

Sal: 4  |  17:30, 10:00  |  15 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

En skildring av hjemmet

Merethe Offerdal Tveit

Sal: 1  |  10:30, 15:30  |  18 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

For vi er Gutta!

Peter Sommer, Jo Vemund Svendsen

Sal: 4  |  17:30, 14:00  |  75 min

Søndag 12.05, Torsdag 09.05

Hva betyr det?

Siri Nerbø

Sal: 6  |  10:30, 14:00  |  10 min

Fredag 10.05, Torsdag 09.05

Hvalfangsten – Det første oljeeventyret

Tor Martinsen og Gunnar Bjerketvedt

Sal: 2, 4  |  17:00, 14:00  |  58 min

Søndag 12.05, Onsdag 08.05

Hvor man vender tilbake

Egil Håskjold Larsen

Sal: 4, 6  |  16:00, 10:30  |  71 min

Torsdag 09.05, Lørdag 11.05

Jeg vil bo i mitt navn

Lars Erlend Tubaas Øymo

Sal: 4, 1  |  15:30, 12:00  |  40 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

Kamel

Karl Emil Rikardsen

Sal: 1, 6  |  11:30, 17:30  |  75 min

Torsdag 09.05, Lørdag 11.05

Kjærlighet er…

Gørild Mauseth, Tommaso Mottola

Sal: 4  |  19:30  |  10 min

Torsdag 09.05

Kom du?

Jo Lyngklip Kyhlensø

Sal: 6  |  10:30, 14:00  |  29 min

Torsdag 09.05

Lida

Anna Eborn

Sal: 4  |  19:30, 11:30  |  88 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

Little Boy

Kristian Pedersen

Sal: 1  |  14:00, 10:00  |  5 min

Fredag 10.05, Lørdag 11.05

Making sense together

Ellen Ugelstad

Sal: 6, 4  |  13:00, 14:30  |  68 min

Torsdag 09.05, Lørdag 11.05

Munch i Helvete

Stig Andersen

Sal: 1, 6  |  14:30, 10:00  |  72 min

Søndag 12.05, Lørdag 11.05

The Giant Artist

Gard Ruben Fauske

Sal: 4  |  17:30, 10:00  |  14 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

The last days of Summer

Michael Mellomløkken Renjo

Sal: 1  |  10:30, 15:30  |  10 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05

Tro på meg

Frøydis Fossli Moe

Sal: 6, 1, 1  |  10:30, 10:30, 15:30  |  36 min

Søndag 12.05, Fredag 10.05, Torsdag 09.05

Winter´s Yearning

Sidse Torstholm Larsen og Sturla Pilskog

Sal: 1, 4  |  15:30, 10:00  |  77 min

Fredag 10.05