Dagsprogram lørdag

Sal 1 Sal 3 Sal 5 Litteraturhuset Foajé
09:00
Gunda
Fokus: Viktor Kossakovsky
09:30 - 11:00
10:00
11:00
Mesterklasse: Victor Kossakovsky/Egil Håskjold Larsen
Victor Kossakovsky, prisvinnende svensk dokumentarregissør, samt filmens fotograf Egil Håskjold Larsen, forteller om filmens filmatiske/visuelle fortellerkonsept.
11:05 - 12:00
Fokus Bredo Greve
Filmer: Den fine pelskåpa di(16min), Vi er alle broilere(22min)
11:30 - 12:10

Kort dokumentar 6
Filmer: Fucking adoptert(23min), Where Eagles dare revisited(23min), Sammen i mørket(12min)
12:30 - 13:25
12:00
Tema: LHBTQI
Filmer: Kunsten å være syndig(53min), The other side of the mountain(19min)
12:30 - 13:45
13:00
Kort dokumentar 5
Filmer: English Brexfast(5min), Kunst og ukunst(9min), Sorgkammere(9min), Farvel Y-blokka(7min), La meg drømme(6min), Senker drømme på vår jord(5min) Gone(6min), Som en flamingo(4min)
13:00 - 14:15

Kunstneren og tyven
14:30 - 16:15

Descent into the Maelstrom
Tema: Phillp Glass og Edgar Alan Poe
16:30 - 18:00
Vi går for fred
Spesialvisning på Litteraturhuset.
13:00 - 14:00
14:00
Din verden
Fokus: Knut Erik Jensen
14:00 - 14:50
Reisen til Utopia
Tema: Familie
14:00 - 15:30
15:00
Kort dokumentar 7
Filmer: Jeg vil falle fra himmelen(20min), Across the Andes(25min), Charlie Surfer(18min)
15:00 - 16:20

Kort dokumentar 8
Filmer: Odelsgut & fantefølge(50min), I samme båt(21min)
16:45 - 18:10
Fredrikstad - byen vår
Spesialvisning på Litteraturhuset.
15:00 - 16:00
16:00
Blue code of silence
Tema: Politi, korrupsjon og varsling
16:00 - 17:30
17:00
18:00
Kort dokumentar 9
Filmer: Born to work(28min), Backbone(28min)
18:30 - 19:40
Filmrebell - Bredo Greve
Fokus: Bredo Greve, samtale med regissør etter filmen.
18:00 - 19:40
19:00
20:00
Prisutdeling
Mulighet for alkoholservering i foajeen før utdelingen.
20:15 - 21:20
21:00
Prisutdeling: fest
Etter prisutdelingen fortsetter festen på Quality Hotel sin Skybar.
21:30 - 00:00
Grunnet restriksjoner er det kun tillatt med 50 personer.
22:00
23:00

Sal 1

  • Tema: LHBTQI Filmer: Kunsten å være syndig(53min), The other side of the mountain(19min)
    12:30 - 13:45
  • Din verden Fokus: Knut Erik Jensen
    14:00 - 14:50
  • Kort dokumentar 7 Filmer: Jeg vil falle fra himmelen(20min), Across the Andes(25min), Charlie Surfer(18min)
    15:00 - 16:20
  • Kort dokumentar 8 Filmer: Odelsgut & fantefølge(50min), I samme båt(21min)
    16:45 - 18:10

Sal 3

  • Gunda Fokus: Viktor Kossakovsky
    09:30 - 11:00
  • Mesterklasse: Victor Kossakovsky/Egil Håskjold Larsen Victor Kossakovsky, prisvinnende svensk dokumentarregissør, samt filmens fotograf Egil Håskjold Larsen, forteller om filmens filmatiske/visuelle fortellerkonsept.
    11:05 - 12:00
  • Kort dokumentar 5 Filmer: English Brexfast(5min), Kunst og ukunst(9min), Sorgkammere(9min), Farvel Y-blokka(7min), La meg drømme(6min), Senker drømme på vår jord(5min) Gone(6min), Som en flamingo(4min)
    13:00 - 14:15
  • 14:30 - 16:15
  • Descent into the Maelstrom Tema: Phillp Glass og Edgar Alan Poe
    16:30 - 18:00
  • Kort dokumentar 9 Filmer: Born to work(28min), Backbone(28min)
    18:30 - 19:40
  • Prisutdeling Mulighet for alkoholservering i foajeen før utdelingen.
    20:15 - 21:20

Sal 5

  • Fokus Bredo Greve Filmer: Den fine pelskåpa di(16min), Vi er alle broilere(22min)
    11:30 - 12:10
  • Kort dokumentar 6 Filmer: Fucking adoptert(23min), Where Eagles dare revisited(23min), Sammen i mørket(12min)
    12:30 - 13:25
  • Reisen til Utopia Tema: Familie
    14:00 - 15:30
  • Blue code of silence Tema: Politi, korrupsjon og varsling
    16:00 - 17:30
  • Filmrebell - Bredo Greve Fokus: Bredo Greve, samtale med regissør etter filmen.
    18:00 - 19:40

Litteraturhuset

Foajé

  • Prisutdeling: fest Etter prisutdelingen fortsetter festen på Quality Hotel sin Skybar.
    21:30 - 00:00
Sal 1 Sal 3 Sal 5 Litteraturhuset Foajé
09:00
Gunda
Fokus: Viktor Kossakovsky
09:30 - 11:00
10:00
11:00
Fokus Bredo Greve
Filmer: Den fine pelskåpa di(16min), Vi er alle broilere(22min)
11:30 - 12:10

Kort dokumentar 6
Filmer: Fucking adoptert(23min), Where Eagles dare revisited(23min), Sammen i mørket(12min)
12:30 - 13:25
12:00
Tema: LHBTQI
Filmer: Kunsten å være syndig(53min), The other side of the mountain(19min)
12:30 - 13:45
13:00
Kort dokumentar 5
Filmer: English Brexfast(5min), Kunst og ukunst(9min), Sorgkammere(9min), Farvel Y-blokka(7min), La meg drømme(6min), Senker drømme på vår jord(5min) Gone(6min), Som en flamingo(4min)
13:00 - 14:15

Kunstneren og tyven
14:30 - 16:15

Descent into the Maelstrom
Tema: Phillp Glass og Edgar Alan Poe
16:30 - 18:00
Vi går for fred
Spesialvisning på Litteraturhuset.
13:00 - 14:00
14:00
Din verden
Fokus: Knut Erik Jensen
14:00 - 14:50
Reisen til Utopia
Tema: Familie
14:00 - 15:30
15:00
Kort dokumentar 7
Filmer: Jeg vil falle fra himmelen(20min), Across the Andes(25min), Charlie Surfer(18min)
15:00 - 16:20

Kort dokumentar 8
Filmer: Odelsgut & fantefølge(50min), I samme båt(21min)
16:45 - 18:10
Fredrikstad - byen vår
Spesialvisning på Litteraturhuset.
15:00 - 16:00
16:00
Blue code of silence
Tema: Politi, korrupsjon og varsling
16:00 - 17:30
17:00
18:00
Kort dokumentar 9
Filmer: Born to work(28min), Backbone(28min)
18:30 - 19:40
Filmrebell - Bredo Greve
Fokus: Bredo Greve, samtale med regissør etter filmen.
18:00 - 19:40
19:00

Sal 1

  • Tema: LHBTQI Filmer: Kunsten å være syndig(53min), The other side of the mountain(19min)
    12:30 - 13:45
  • Din verden Fokus: Knut Erik Jensen
    14:00 - 14:50
  • Kort dokumentar 7 Filmer: Jeg vil falle fra himmelen(20min), Across the Andes(25min), Charlie Surfer(18min)
    15:00 - 16:20
  • Kort dokumentar 8 Filmer: Odelsgut & fantefølge(50min), I samme båt(21min)
    16:45 - 18:10

Sal 3

  • Gunda Fokus: Viktor Kossakovsky
    09:30 - 11:00
  • Kort dokumentar 5 Filmer: English Brexfast(5min), Kunst og ukunst(9min), Sorgkammere(9min), Farvel Y-blokka(7min), La meg drømme(6min), Senker drømme på vår jord(5min) Gone(6min), Som en flamingo(4min)
    13:00 - 14:15
  • 14:30 - 16:15
  • Descent into the Maelstrom Tema: Phillp Glass og Edgar Alan Poe
    16:30 - 18:00
  • Kort dokumentar 9 Filmer: Born to work(28min), Backbone(28min)
    18:30 - 19:40

Sal 5

  • Fokus Bredo Greve Filmer: Den fine pelskåpa di(16min), Vi er alle broilere(22min)
    11:30 - 12:10
  • Kort dokumentar 6 Filmer: Fucking adoptert(23min), Where Eagles dare revisited(23min), Sammen i mørket(12min)
    12:30 - 13:25
  • Reisen til Utopia Tema: Familie
    14:00 - 15:30
  • Blue code of silence Tema: Politi, korrupsjon og varsling
    16:00 - 17:30
  • Filmrebell - Bredo Greve Fokus: Bredo Greve, samtale med regissør etter filmen.
    18:00 - 19:40

Litteraturhuset

Sal 1 Sal 3 Sal 5 Litteraturhuset Foajé
09:00
Gunda
Fokus: Viktor Kossakovsky
09:30 - 11:00
10:00
11:00
Mesterklasse: Victor Kossakovsky/Egil Håskjold Larsen
Victor Kossakovsky, prisvinnende svensk dokumentarregissør, samt filmens fotograf Egil Håskjold Larsen, forteller om filmens filmatiske/visuelle fortellerkonsept.
11:05 - 12:00

Sal 3

Sal 1 Sal 3 Sal 5 Litteraturhuset Foajé
20:00
Prisutdeling
Mulighet for alkoholservering i foajeen før utdelingen.
20:15 - 21:20
21:00
Prisutdeling: fest
Etter prisutdelingen fortsetter festen på Quality Hotel sin Skybar.
21:30 - 00:00
Grunnet restriksjoner er det kun tillatt med 50 personer.
22:00
23:00

Sal 3

  • Prisutdeling Mulighet for alkoholservering i foajeen før utdelingen.
    20:15 - 21:20

Foajé

  • Prisutdeling: fest Etter prisutdelingen fortsetter festen på Quality Hotel sin Skybar.
    21:30 - 00:00
No events available!