Dagsprogram fredag

Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
09:00
Kunstneren og tyven
09:00 - 10:45

Mesterklasse: Lyd i dokumentarfilm
Svenn Jakobsen er en av landets mest anerkjente lyddesignere og er ansvarlig for lydbilde i kunstneren og tyven.
10:50 - 11:30
10:00
11:00
12:00
Colombia in my arms
Tema: Konflikt Sør-Amerika
12:15 - 13:46
Kort dokumentar 2
Filmer: Vintertullen(24min), Benham(12min), En stad som kunne blivit(5min)
12:30 - 13:45
13:00
14:00
Nye stemmer 1: Filmskoleprogram
Filmer: På vent(9min), Nadir(8min), Stolt(26min), When ordinary life shackels me(18min)
14:00 - 15:15
Filmproduksjon fra A til Å
Hvordan få tilm-ideen fra skrivebordet til ferdig film? Regisør og produsent Audun Amundsen om hvordan man kan lykkes.
14:00 - 14:40
Uten filter
Tema: Unges hverdag, samtale med regissør etter visning.
14:30 - 16:00
15:00
Kort dokumentar 4
Filmer: Cuttin Well(20min), Det var noen som sa jeg hadde fint hår(13min), Kjære far(20min), Kristoffer(11min), Syrialism(22min)
15:00 - 16:45
16:00
Kort dokumentar 1
Filmer: The Actic Circus(25min), By the river(25min), Nasi Padang - et viralt eventyr(20min)
16:15 - 18:05
17:00
Lucky one
Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
17:00 - 18:45
Modereres av Kalle Løchen
18:00
Åpning av kunstutstilling
Malerier av Sachar Fishbain/Bård Kjøge Rønning
18:45 - 19:10
19:00
Din verden
Fokus: Knut Erik Jensen
19:30 - 20:20
Bjørneboe og de ondes problem
Filmvisning og debatt og Jens Bjørneboes forfatterskap.
19:00 - 21:00
20:00
21:00
IHuman
Tema: Kunstig intelligens
21:00 - 22:40
Spoon
Fokus: Laila Pakalnina
21:00 - 22:10
22:00

Sal 1

  • Nye stemmer 1: Filmskoleprogram Filmer: På vent(9min), Nadir(8min), Stolt(26min), When ordinary life shackels me(18min)
    14:00 - 15:15
  • IHuman Tema: Kunstig intelligens
    21:00 - 22:40

Sal 2

Sal 3

  • Kort dokumentar 4 Filmer: Cuttin Well(20min), Det var noen som sa jeg hadde fint hår(13min), Kjære far(20min), Kristoffer(11min), Syrialism(22min)
    15:00 - 16:45
  • Lucky one Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
    17:00 - 18:45
  • Din verden Fokus: Knut Erik Jensen
    19:30 - 20:20
  • Spoon Fokus: Laila Pakalnina
    21:00 - 22:10

Sal 5

  • Kort dokumentar 2 Filmer: Vintertullen(24min), Benham(12min), En stad som kunne blivit(5min)
    12:30 - 13:45
  • Uten filter Tema: Unges hverdag, samtale med regissør etter visning.
    14:30 - 16:00
  • Kort dokumentar 1 Filmer: The Actic Circus(25min), By the river(25min), Nasi Padang - et viralt eventyr(20min)
    16:15 - 18:05
  • Bjørneboe og de ondes problem Filmvisning og debatt og Jens Bjørneboes forfatterskap.
    19:00 - 21:00

Foajé

Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
09:00
Kunstneren og tyven
09:00 - 10:45
10:00
11:00
12:00
Colombia in my arms
Tema: Konflikt Sør-Amerika
12:15 - 13:46
Kort dokumentar 2
Filmer: Vintertullen(24min), Benham(12min), En stad som kunne blivit(5min)
12:30 - 13:45
13:00
14:00
Uten filter
Tema: Unges hverdag, samtale med regissør etter visning.
14:30 - 16:00
15:00
Kort dokumentar 4
Filmer: Cuttin Well(20min), Det var noen som sa jeg hadde fint hår(13min), Kjære far(20min), Kristoffer(11min), Syrialism(22min)
15:00 - 16:45
16:00
Kort dokumentar 1
Filmer: The Actic Circus(25min), By the river(25min), Nasi Padang - et viralt eventyr(20min)
16:15 - 18:05
17:00
Lucky one
Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
17:00 - 18:45
Modereres av Kalle Løchen
18:00
19:00
Din verden
Fokus: Knut Erik Jensen
19:30 - 20:20
Bjørneboe og de ondes problem
Filmvisning og debatt og Jens Bjørneboes forfatterskap.
19:00 - 21:00
20:00
21:00
IHuman
Tema: Kunstig intelligens
21:00 - 22:40
Spoon
Fokus: Laila Pakalnina
21:00 - 22:10
22:00

Sal 1

  • IHuman Tema: Kunstig intelligens
    21:00 - 22:40

Sal 2

Sal 3

  • Kort dokumentar 4 Filmer: Cuttin Well(20min), Det var noen som sa jeg hadde fint hår(13min), Kjære far(20min), Kristoffer(11min), Syrialism(22min)
    15:00 - 16:45
  • Lucky one Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
    17:00 - 18:45
  • Din verden Fokus: Knut Erik Jensen
    19:30 - 20:20
  • Spoon Fokus: Laila Pakalnina
    21:00 - 22:10

Sal 5

  • Kort dokumentar 2 Filmer: Vintertullen(24min), Benham(12min), En stad som kunne blivit(5min)
    12:30 - 13:45
  • Uten filter Tema: Unges hverdag, samtale med regissør etter visning.
    14:30 - 16:00
  • Kort dokumentar 1 Filmer: The Actic Circus(25min), By the river(25min), Nasi Padang - et viralt eventyr(20min)
    16:15 - 18:05
  • Bjørneboe og de ondes problem Filmvisning og debatt og Jens Bjørneboes forfatterskap.
    19:00 - 21:00
Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
10:00
Mesterklasse: Lyd i dokumentarfilm
Svenn Jakobsen er en av landets mest anerkjente lyddesignere og er ansvarlig for lydbilde i kunstneren og tyven.
10:50 - 11:30
11:00
12:00
13:00
14:00
Filmproduksjon fra A til Å
Hvordan få tilm-ideen fra skrivebordet til ferdig film? Regisør og produsent Audun Amundsen om hvordan man kan lykkes.
14:00 - 14:40

Sal 2

  • Mesterklasse: Lyd i dokumentarfilm Svenn Jakobsen er en av landets mest anerkjente lyddesignere og er ansvarlig for lydbilde i kunstneren og tyven.
    10:50 - 11:30
  • Filmproduksjon fra A til Å Hvordan få tilm-ideen fra skrivebordet til ferdig film? Regisør og produsent Audun Amundsen om hvordan man kan lykkes.
    14:00 - 14:40
Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
17:00
Lucky one
Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
17:00 - 18:45
Modereres av Kalle Løchen
18:00
19:00
Bjørneboe og de ondes problem
Filmvisning og debatt og Jens Bjørneboes forfatterskap.
19:00 - 21:00
20:00

Sal 3

  • Lucky one Etter visning deltar Mia Engberg online med produsent Hege Dehli i samtale om produksjonen og samarbeidet + Q/A.
    17:00 - 18:45

Sal 5

Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
14:00
Nye stemmer 1: Filmskoleprogram
Filmer: På vent(9min), Nadir(8min), Stolt(26min), When ordinary life shackels me(18min)
14:00 - 15:15
Filmproduksjon fra A til Å
Hvordan få tilm-ideen fra skrivebordet til ferdig film? Regisør og produsent Audun Amundsen om hvordan man kan lykkes.
14:00 - 14:40
15:00

Sal 1

  • Nye stemmer 1: Filmskoleprogram Filmer: På vent(9min), Nadir(8min), Stolt(26min), When ordinary life shackels me(18min)
    14:00 - 15:15

Sal 2

  • Filmproduksjon fra A til Å Hvordan få tilm-ideen fra skrivebordet til ferdig film? Regisør og produsent Audun Amundsen om hvordan man kan lykkes.
    14:00 - 14:40
Sal 1 Sal 2 Sal 3 Sal 5 Foajé
18:00
Åpning av kunstutstilling
Malerier av Sachar Fishbain/Bård Kjøge Rønning
18:45 - 19:10
19:00

Foajé

No events available!